Jums izvēlēts produkts Skatīt visu
gaidīšana

Lietoti apaļie un garie rullīši

Mīklas apstrādei maiznīcās izmanto lietotus mīklas apaļīšus un garos rullīšus. Mīklas apaļotāju un garo rullīšu kategorijā atradīsi arī, piemēram, lietotus kliņģera šķipsnu mašīnas, lietotus bagetes garos rullīšus un lietotus konusveida rullīšus. Dažām iekārtām kombinētā apļveida un garo formēšana ir iespējama tikai ar vienu mašīnu.

Ar mums kļūstiet par profesionāļiem lietoti mīklas noapaļotāji un garie rullīšipiedāvāti, kas ir ļoti uzticami un kuriem nepieciešama neliela apkope. Mūsu tirgū jūs atradīsiet lietotus mīklas noapaļotājus un garos rullīšus no labi zināmiem zīmoliem, piemēram, Kemper, Sinmag un Benier. Izmantotie mīklas rullīši un mīklas rullīši var viegli apmierināt arī profesionālu lietotāju vajadzības. Lielāko daļu mūsu piedāvāto lietoto mīklas rullīšu un mīklas rullīšu parasti var pasūtīt un piegādāt uzreiz.

Ja esat atradis pareizo lietoto mīklas apaļo vai garo rullīti, varat vienkārši sazināties ar pārdevēju. Ja neesat pārliecināts, kura lietota slīdošā tapa vai apaļais rullītis jums ir nepieciešams, informējiet mūs. Pateicoties mūsu ilggadējai pieredzei, mēs ar prieku palīdzēsim visos jautājumos par lietotiem mīklas apaļotājiem un garajiem rullīšiem.

Šāds filtrs

Šāds filtrs

Vispārējs

No
Bis

Apgabala meklēšana