Eiro atpakaļ

Lietotu maizes cepšanas mašīnu pirkšana un pārdošana Euro – Atpakaļ

Uzņēmums:
Eiro atpakaļ
adrese:

Teltower 12. iela
33719 Bīlefelde, Vācija

Tālrunis:
052130589129
Tīmeklis:
https://www.euro-back.com
Atvēršanas laiks:
Pirmdiena:
8:00 līdz 17:00.
Otrdiena:
8:00 līdz 17:00.
Trešdiena:
8:00 līdz 17:00.
ceturtdiena:
8:00 līdz 17:00.
piektdiena:
8:00 līdz 17:00.
Sestdiena:
Svētdiena +:
Kategorijas:
Maizes mašīnu dīleris

Apraksts:

Uzņēmums Euro-Back jau vairākus gadus nodarbojas ar lietotu maizes cepšanas iekārtu un krāsniņu tirdzniecību.
Uzņēmums tagad darbojas otrajā paaudzē, un tā klāstā vienmēr ir bijis vairāk iekārtu, piemēram, iepakošanas iekārtas, rūpnieciskās sistēmas un konditorejas izstrādājumu līnijas, mīcīšanas iekārtas, maizes griezēji, pildīšanas un dozēšanas iekārtas, inkrustēšanas iekārtas, visa veida maizes sistēmas.

Pateicoties mūsu daudzu gadu pieredzei lietotu maizes ceptuvju tirdzniecībā, mēs apkalpojam savus klientus visā pasaulē un esam veiksmīgi pārdevuši un eksportējuši savas iekārtas uz vairāk nekā 40 valstīm. Mūsu klientiem ir iespēja mūs apmeklēt. Apmeklējiet mūsu 2000 kvadrātmetru zāli un iegūstiet priekšstatu par mūsu lielo klāstu un dažādību. Mums vienmēr pa rokai ir liela maizes mašīnu izvēle.

Mašīnas ir pieejamas pārbaudītā/iztīrītā stāvoklī vai pēc klienta pieprasījuma pilnībā izremontētā un tikko nokrāsotā stāvoklī. Mēs jau esam remontējuši dažas spirālveida mīcīšanas iekārtas, pacelšanas mīcīšanas iekārtas, mīklas dalīšanas un noapaļošanas mašīnas, ruļļu preses, ruļļu sistēmas, galvas mašīnas vai pat pacelšanas pašizgāzējus un ir noliktavā gan veikalā, gan pārdošanā. Pie mums var atrast arī populārās Rheon mašīnas.

Mūsu daudzvalodu personāls priecājas par katru klientu, kuru varam informēt un iepazīstināt ar mūsu lietotajām cepešmašīnām, krāsnīm un citām maiznīcās izmantotajām mašīnām.

Populārākie Euro-Back piedāvājumi

Notiek ielāde ... Lūdzu, uzgaidiet.
Pagaidām komentāru nav.
Veikals: Euro-Back
Eiro atpakaļ
pēdējā darbība:
28.10.2023
Tiešsaistes statuss:
bezsaistē
Iesakiet mūsu vietni

Lūdzu, apmeklējiet arī mūsu sociālo mediju lapas